Rådgivning

Tonny Elsberg

CEO
+45 21 67 70 33
elsberg@proveo.dk

Lars-Ulrik Fangel

Senior Relationship Manager
+45 26 49 36 90
fangel@proveo.dk

Martin Svendsen

Senior Relationship Manager
+45 28 72 97 20
svendsen@proveo.dk

Bent Hymøller Madsen

Senior Relationship Manager
+45 28 56 54 21
hymoller@proveo.dk

Morten Zabel

Regional Director
+45 22 57 32 05
zabel@proveo.dk

Jonas Reitzel

Regional Director
+45 60 74 97 94
reitzel@proveo.dk

Morten Pflug

Client Director
+45 26 24 46 36
pflug@proveo.dk

Analyse

Bertel Roslev Rasmussen

Senior Analyst
+45 29 92 95 32
roslev@proveo.dk

Anton Sørensen

Analyst
+45 88 88 82 06
antonsorensen@proveo.dk

Andreas Blom

Analyst
+45 88 88 82 06
blom@proveo.dk

Mathias Holme Pedersen

Analyst
+45 88 88 82 06
holme@proveo.dk

IT

Jesper Ryge Leth

Lead Architect, IT
+45 27 74 09 00
leth@proveo.dk

Nichlas Wermuth Lohmann

Financial Business Developer
+45 88 88 82 06
lohmann@proveo.dk

Jens Arhøj

Data Technician
+45 26 24 32 33
arhoej@proveo.dk

Marketing

Administration

Peter Beier

Content and Marketing
+45 28 18 84 27
beier@proveo.dk

Nadja Bock Svane

Graphic Designer
+45 26 24 33 43
svane@proveo.dk

Allan Durhuus

Accountant
+45 26 83 81 11
durhuus@proveo.dk

proVeo l Godthåbsvej 33, 8660 Skanderborg l +45 88 88 82 06 l CVR: 37424277
Politik for interessekonflikterRedegørelse fra FinanstilsynetKlagevejledningPersondata- og cookiepolitik 
proVeo A/S har tilladelse som investeringsrådgiver og er reguleret af Finanstilsynet. FTID 33150

Godthåbsvej 33, 8660 Skanderborg
+45 88 88 82 06 l CVR: 37424277
Politik for interessekonflikterRedegørelse fra FinanstilsynetKlagevejledningPersondata- og cookiepolitik 
proVeo A/S har tilladelse som investeringsrådgiver og er reguleret af Finanstilsynet. FTID 33150